Вхід
тел: 0950398772 тел: 0638511543
 imidjlabzakaz@gmail.com

При замовленні 5 одиниць - 6-а в подарунок!

Крем для рук и ногтей "Защитный" c витаминами F, С, А, . Официальный представитель "Имидж лаборатория".


7 отзыв

155 грн.

Описание

 Крем для рук и ногтей "Защитный" Миндальное и оливковое масла эффективно защищают от неблагоприятных воздействий окружающей среды. Благодаря входящим в состав экстрактам ромашки и мальвы., в сочетании с миндальным и оливковым маслом крем для рук: -образует воздухопроницаемую плёнку, защищая от внешних агрессивных факторов; -оказывает противоспалительное, антиаллергическое и ранозаживляющее действие.

Способ применения:

нанести небольшое количество крема на кожу рук за 5-10 минут перед выходом на улицу.

Состав:

 • минеральное масло
 • глицерин,
 • масло ши ,
 • миндальное масло,
 • оливковое масло,
 • облепиховое масло,
 • экстракт мальвы,
 • экстракт ромашки,
 • витамин А,
 • эк витамин С,
 • витамин F. 
 • Отзывы (7)

  Виталина
  17-12-2021 5:15
  Спасибо большое производителю, что вернули в продажу этот крем! Он имеет шикарное действие. Хорошо заживляет все ранки, раздражение и покраснение. После его использования у меня нет дискомфорта и не приятных ощущений. Всем всем всем рекомендую!!! Крем превосходный
  Інеса
  31-01-2022 12:15
  Так, справді, велике дякую Вам, що повернули цей класнючий крем(чекала цілих 2 роки) Перш за все, вразило те, що дуже довго тримається на шкірі, навіть після декількох контактів з водою!! Шелушіння, мікротріщинки, покрасніння, алергія на вітер, холод та миючі засоби - швидко знімає запалення, та загоює ранки. Перевірено роками) Рекомендую!!!
  Ліда Василівна
  30-04-2022 2:43
  Мені сподобався цей крем тим, що має легкий й тонкий запах, бо в мене сильна алергія на всі різкі запахи. Та і взагалі, крем швидко вбирається і шкіра після використання ніжна і гарно зволожена. Я його зараз використовую в звязку з тим, що багато працюю на дачі, на землі, а там я думаю, всі знають, що догляд потрібен особливий і постійний. Ціна цього крему відповідає його якістю. Рекомендую з впененістю.
  Марія
  18-06-2022 9:34
  До нас на роботу прийшов хлопчик і дав спробувати цей крем. Тоді я навіть уявити собі не могла, що так сподобається мені цей крем. Він взагалі на інші крема не схожий! Майже без запаху, швидко вбирається і саме для мене головне- гарно зволожує шкіру. З того часу, як я почала ним користуватися, в мене жодного разу не було почервоніння чи подразнення. Я в захваті від нього!
  Таміла
  15-010-2022 3:44
  Я цей крем для рук називаю" для огородників". Тому що я багато часу провожу на землі і звичайно моїм рукам потрібен дуже гарний засіб, щоб вони виглядали естетично. І цей крем гарно справляється з цими функціями. На довго зволожує, загоює рани, порізи. Особливо хочу звернути увагу, що він не жирний і дуже швидко вбирається. Сміливо можу рекомендувати і іншим "огородникам".
  Алеся
  16-12-2022 4:20
  Зараз коли руки потерпають від постійних перепадів температури, мене рятує цей крем. Після того, як почала ним користуватичся періодично, руки взагалі не пересихають і завжди добре зволожені. Дуже швидко вбирається і не має різких запахів! Навіть неодноразово загоював дрібні подразнення та ранки. Мене цілком задовольняє цей крем
  Тамара
  4-09-2023 8:30
  Я б наверное не купила етот крем, если б мальчик- продавец не дал его попробовать. Уже после первого его использования, увидела результат. Кожа нежная сразу стала, мягкая и приятная. На удивление имеет очень лёгкий и приятный запах. И очень быстро и легко вписывается, что даёт возможность использовать его когда очень жарко. Он стоит тех денег, которых хочет продавец!!!

  Оформити замовлення


  Товар Кількість Ціна